درباره ما

مدیر مسئول : مهسا فردحسینی

سردبیر : محمد هرندی پور

خبرنگاران :  آرش قرنی، لیا عرفانی، مانی هرندی پور

پایگاه خبری رویداد فرهنگی، اولین پایگاه تخصصی خبری در حوزه انتشار رویدادهای فرهنگ و ادب، حاصل تلاش گروهی از فعالان حوزه خبر است که فعالیت رسمی خود را از 24 آبان ماه 1395 و همزمان با بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده است.

رویداد فرهنگی، در زمینه جمع آوری، پردازش، انتشار رویدادهای فرهنگی در قالب نوشتار، صدا و تصویر در محیط دیجیتال در حوزه های موضوعی چاپ و نشر، کتاب و کتابداری فعالیت می کند و بر روی پایگاه اینترنتی http://rooydadfarhangi.ir منتشر می گردد.

این پایگاه، با حفظ نگاه ویژه خود به مسائل حوزه فرهنگ و ادب، ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج نظرات، دیدگاه ها و تحلیل های صاحب نظران و فرهیختگان، محل مناسبی را برای ارائه اندیشه های بدیع به متخصصان و عموم افراد فراهم آورد.

رویداد فرهنگی، کاملا از داخل مرزهای ایران و با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود.

پایگاه تحلیلی خبری رویداد فرهنگی، به هیچ گروه، حزب، سازمان، موسسه و انجمن تجاری، اقتصادی و یا سیاسی وابسته نیست.

مخاطبین رویداد فرهنگی را طیف وسیعی از متخصصان، کارشناسان، فعالان و علاقه مندان به مباحث حوزه فرهنگ و ادب تشکیل می دهد.

صداقت و سرعت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سر لوحه دست اندرکاران پایگاه خبری رویداد فرهنگی است.

دست اندرکاران رویداد فرهنگی، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند. پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری (در صورت نقل) از جمله این موارد است.

از این رو نقل مطالب رویداد فرهنگی، توسط سایر رسانه های گروهی و ساير مخاطبان، به منظور رعایت اخلاق حرفه ای، با ذكر منبع مجاز است.

همکاران این رسانه، پیشاپیش از نظرات مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری - تحلیلی تخصصی، استقبال می کنند.

 

 نظرات کاربران

ارسال